• گرمکن شلوار ریباک کد ۳۰۳۰
  • گرمکن شلوار ریباک کد ۳۰۳۰
  • گرمکن شلوار ریباک کد ۳۰۳۰

گرمکن شلوار ریباک کد ۳۰۳۰

ست گرمکن شلوار

ست گرمکن شلوار ریباک کد ۳۰۳۰ در بین ورزشکاران بسیار پر طرفدار و محبوب است . گروه تولیدی اوج یکی از برترین واحد های تولید پوشاک می باشد که این گرمکن شلوار را تولید کرده است که در مقایسه با نمونه های خارجی هیچ کمبودی ندارد و قابلیت رقابت با انواع آنها را داراست . این ست مناسب تمام ورزشکاران مبتدی و حرفه ای است که طراحی و دوخت آن بسیار دقیق و هماهنگ با آخرین تکنولوژی روز انجام شده است . 

قیمت گرمکن شلوار

قیمت گرمکن شلوار ریباک کد ۳۰۳۰ بسیار مناسب می باشد . این گرمکن شلوار که گروه تولیدی اوج آن را تولید می کند در فضایی رقابتی وارد بازار شده است . قیمت این گرمکن شلوار فقط ۳۲۰ هزار تومان است .

ویژگی گرمکن شلوار

ویزگی گرمکن شلوار ریباک کد ۳۰۳۰ راحتی و دوام آن می باشد . این گرمکن شلوار از پارچه دیور تهیه شده است . پارچه دیور که نام آن از طراح معروف کریستین دیور گرفته شده است مرغوبیت و طرفداران بسیاری دارد که در ظاهر بافت شبکه ای دارد و با ماشین گردبافی بافته می شود . گرمکن شلوار ریباک کد ۳۰۳۰ به علت مقاومت بالای پارچه و طرح زیبا مناسب همه سنین می باشد . این گرمکن شلوار که کلاهدار است مناسب همه فصول می باشد و برای استفاده ورزشی و روزمره بسیار مناسب است .

عمده گرمکن شلوار

عمده گرمکن شلوار ریباک کد ۳۰۳۰ در فروشگاه وین اسپرت انجام می شود . قیمت تک این محصول ۳۲۰ هزار تومان می باشد که در صورت خرید عمده این قیمت کاهش می یابد و به تعداد خریداری شده بستگی دارد . بسته های این محصول جهت عمده فروشی بصورت ۲۱ دست می باشد که از هر سایز ۷ دست در درون بسته قراردارد . این ست در ۳ سایز L ، XL ، XXL و در ۳ رنگ مشکی ، سرمه ای و طوسی موجود می باشد .

share :